Жители на благоевградски села блокираха АМ "Струма"

Причината е затвореният за движение мост на "Покровнишко шосе"

13.05.2022 • 19:07 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Жители на благоевградски села блокираха автомагистрала "Струма". Недоволството им е заради затворения за движение мост на "Покровнишко шосе". 

След среща с областния управител на Благоевград е станало ясно, че мостът ще може да бъде пуснат най-рано след година. Това възмути допълнително местните хора. 

От декември живеещите в близките села са принудени да се движат по обходен маршрут, който е неудобен за децата, учениците и работещите. Освен това оскъпява разходите им за придвижване.

Снимка: Bulgaria ON AIR

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички